in

Hennessey heeft ’s werelds eerste Twin Turbo Corvette C8

Hennessey Performance is alle YouTubers die een Chevrolet Corvette C8 gekocht hebben te snel af. De Texaanse tuner heeft namelijk als eerste een twin turbo setup op de 6.2-liter V8-motor geïnstalleerd.

Al in december van vorig jaar kondigde Hennessey een HPE1200-pakket aan voor de Corvette C8. De eerste stap is genomen door twee turbo’s toe te voegen aan de LT2-motor. Om de voorspelde 1.200 pk te halen zal er nog veel meer werk aan de motor verricht moeten worden, maar dit is alvast een primeur en die wordt gedeeld in onderstaande video.

De volgende stap is hoogstwaarschijnlijk een rollenbanktest om uit vinden hoeveel vermogen de dubbel geblazen achtcilinder nu levert. Daarna volgen ongetwijfeld video’s van de Twin Turbo Corvette C8 op dragstrip van Hennessey Performance.

Benieuwd naar het geluid van 6,2-liter V8 met een paar turbochargers eraan, scroll dan snel naar beneden.

Video: Hennessey Twin Turbo Corvette C8

  • John

    Heeft een voorliefde voor klassieke sportauto's en GT's. Volgt F1 op de voet en stemt regelmatig af op IndyCar.

Hennessey heeft ’s werelds eerste Twin Turbo Corvette C8

Reageer op deze video