Geen idee wat je met een BMW 2-serie Gran Tourer op de Nordschleife te zoeken hebt, maar zo te zien is dit niet het eerste bezoekje van deze bestuurder aan een circuit. Kijk eens hoe hij de 2-serie Gran Tourer uit de vangrail weet te houden na een mega overstuur-moment!
De 2-serie Tourer is een voorwielaangedreven minivan, een auto die de naam BMW eigenlijk niet verdient. BMW’s horen in mijn ogen sportieve achterwielaandrijvers te zijn, geen minivans met een hogere zitpositie. Maar goed, dat is mijn persoonlijke mening. Feit blijft dat deze bestuurder het enige juiste doet bij overstuur in een FWD-auto, gas erop en tegensturen!
Als je de nordschleiffe zou kennen weet je dat je elk bedenkbaar motorvoertuig tegen kan komen daar! Je afvragen wat deze (heel capabele) chauffeur daar te zoeken heeft is ronduit dom. Wat een voertuigcontrole! Hulde voor deze man! Die zijn auto uit de vangrail weet te houden waar menig ervaren coureur “hem” had afgeschreven! Daarnaast test BMW elk model dat ze uitbrengen op de “ring”, dat model heeft daar dus al talloze rondjes gedraaid en hoort daar meer thuis dan jij, meneer de postert!
‘BMW’s horen in mijn ogen sportieve achterwielaandrijvers te zijn’
Dus 5- en 7-series zijn ook geen echte BMW’s volgens jou Sander?
Weleens in een 5-serie gereden? Die zijn best sportief hoor 😉
Ondanks dat dit een minivan is, schiet deze BMW de bocht toch wel professioneel door.
Of het nu een X6M is of een 2serie *Gran Tourer ze kunnen allemaal de ring op.
Dat horen BMW’s te zijn, echte rijders auto’s ongeacht de vorm.
je ziet toch duidelijk dat hij hem eerst positioneert…nergens paniek en toch nog denken dat dit per ongeluk was…..lol
Duidelijk is niet iedereen het eens met mijn mening. Nogmaals, ik vraag me niet af wat deze bestuurder daar doet, die heeft zijn voertuigbeheersing wel bewezen!
Uiteraard mag je met een bestelbus en touringcars of in dit geval een minivan de ‘Ring’ op, dat snap ik ook wel. Maar persoonlijk zie ik daar de lol niet van in, huur dan iets leuks bij de vele verhuurbedrijven in de buurt. Helemaal als je zo goed kan sturen. Maar goed, als jullie een andere mening hebben dan mag dat natuurlijk!
Helemaal mee eens!