in

The Grand Tour Season 2 Episode 5

Er staat weer een nieuwe aflevering van The Grand Tour klaar voor jullie. In de vijfde aflevering, getiteld ‘Up, down and round the farm’, stelt Jeremy Clarkson dat mensen die zich vervelen vaak gaan drinken. Maar in de Verenigde Arabische Emiraten is dat verboden en dus koopt men daarom maar leuke speeltjes, zoals een Dune Buggy of een Ripsaw tank. Richard Hammond werd naar Dubai gestuurd om deze voertuigen te testen.

Verderop zien we James May op het Eboladrome in actie met de Volkswagen Up GTI, een auto die volgens hem veel dichter bij de Mk1 GTI staat dan de nieuwe Golf GTI. Tot slot probeert Jeremy een Gymkhana-video te maken met een Subaru WRX STi, genaamd Farmkhana. Een simpel klusje volgens de presentator, kwestie van een beetje moeilijk kijken en goede editing.

Ook Celebrity Face Off is weer aanwezig in The Grand Tour, in deze aflevering strijden Dominic Cooper en Bill Bailey om de snelste tijd in de Jaguar F-Type.

De aflevering is verwijderd en niet meer beschikbaar, hieronder kun je nog wel de trailer bekijken van deze aflevering.

Video: The Grand Tour Season 2 Episode 5 Trailer

Farmkhana

Ripsaw EV2

The Grand Tour Season 2 Episode 5

7 Reacties

Laat een reactie achter

Reageer op deze video

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *